DRUHY TEXTÍLII


LÔŽKOVINY

Hotelová damašková bielizeň

Posteľná bielizeň je neoddeliteľnou súčasťou vnútorných priestorov hotela a spálne. Ponuka Horwell je atraktívna vzhľadom k obrovskému množstvu sortimentu. Naša štýlová podstielka je vyrobená z vysoko kvalitnej bavlny s damaškovou väzbou. Vďaka dvojito zapleteným vláknam sú šité posteľné súpravy veľmi trvanlivé. Horwell šije damaškovú bielizeň najvyššej pevnosti a zároveň Vám ponúka aj luxusnú posteľnú bielizeň vyrobenú  z egyptskej bavlny. 

DRUHY TEXTÍLII

Prestieradlá

Tieto na dotyk príjemné a mäkké prestieradlá pomáhajú získať vynikajúci komfort spánku. Dôležité pre prestieradlá sú úžitkové vlastnosti, ako je skladanie, rozmerová stálosť a odolnosť tkaniny. Ponuka Horwell kombinuje tieto funkcie s estetikou a precíznym spracovaním.


Periny, vankúše

Periny a vankúše, špeciálne navrhnuté pre hotel, spĺňajú najvyššie štandardy kvality a užitočnosti, pri zachovaní dlhej životnosti. Tieto parametre majú vplyv na kvalitu spánku hotelového hosťa a tým obraz samotného objektu. Ponúkané výrobky sú vyrobené z hypoalergénnych silikónových vlákien poskytujúce vysoké teplotné parametre, výnimočnú pružnosť a hebkosť.


Chrániče matracov

Chrániče majú mnoho užitočných funkcií. Chránia matrac pred škvrnami. Použitie vysoko kvalitných tkanín poskytuje ventiláciu matraca .Vytvára špeciálne klimatické pásmo medzi matracom a prestieradlom. Tkaniny umožňujú udržanie vodotesnosti a priepustnosť vodnej pary, ktoré poskytuje dýchací materiál.


Deky

Pre jedinečnú estetiku a pohodlie zákazníkov v hoteloch alebo penziónoch Vám ponúkame vysoko kvalitné hotelové deky. Zvlášť pozoruhodné sú deky v teplých farbách pre klimatické a elegantné interiéry. Tkaniny z jemných vlákien používané na výrobu spoločnosťou Horwell spôsobujú, že ponúkané deky sú teplé, mäkké a veľmi príjemné na dotyk.


Prikrývky

Môžete ľahko spôsobiť, aby sa posteľ dokonale komponovala s hotelovým interiérom. Použitie vhodných látok a farieb v posteli s odkazom na celkový dizajn, vám umožní usporiadať interiér do harmonického celku. Horwell ponúka luxusné prikrývky vyrobené z jednotných a zmiešaných tkanín. Extrémne trvanlivé a odolné proti účinku času.


CHCEM DOSTÁVAŤ VŠETKY NOVINKY


Odoslaním tohto formuláru súhlasíte so spracovaním osobného údaju! Budeme vás zasielať zaujímavé novinky v ponuke žiaden spam!

© 2019 Hotelové vybavenie horwell.sk, všetky práva vyhradené | vytvoril dsdesign.sk