OKENNÉ DEKORÁCIE

Záclony

Záclony ako aj závesy majú dekoračnú funkciu. Extrémne zlepšujú estetický zážitok vytvárajúc veľmi dôležitý prvok interiéru. Spoločnosť Horwell šije záclony v ľubovoľnej veľkosti a má bohatú a pestrú kolekciu tkanín. Klasický a moderný dizajn , bohaté farby zabezpečia, že naši zákazníci si vždy nájdu vhodné riešenie pre seba.


Závesy

Závesy je dôležitý dekoratívny prvok s mnohými ďalšími funkciami. Predstavujú akúsi ochrannú bariéru, obmedzujú množstva svetla a tepla prenikajúce do interiéru. Z mnohých dostupných záclonoviny pre hotely rozlišujeme verzie normálne alebo spomaľujúce horenie, zatemňujúce. Široký sortiment umožňuje neobmedzené možnosti dekorovania interiérov. Medzi druhmi tkanín sú tiež zatemňujúce typu blackout. Ponuka zahŕňa tkaniny vyrobené z nehorľavých vlákien, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na ochranu proti požiaru.


Garniže

Garniže sú dôležitou súčasťou dekorácie každého okna ako dekoratívny prvok, ktorý spĺňa užitkovú funkciu. Estetický vzhľad závesovej tyče v kombinácii s jej funkčnosťou, rozhodujú o tom, akú garniž zvoliť, v závislosti na určení interiéru. Jednoduchý tvar tyče je ideálny pre väčšinu hotelových interiérov, ale v ponuke sú tiež rozsiahle systémy elektrických stropných koľajníc úspešne vo veľkých konferenčných a restauračných miestnostiach.


Rolety

Univerzálne použitie roliet umožňuje použitie ako v klasických, dekoračných interiéroch, tak aj v jednoducho zariadených izbách. Bohatá zbierka textilných vzorov a farieb, vrátane rozptylujúcich svetlo, zatemňujúcich a transparentných, umožňuje zvoliť roletu pre interiér v závislosti na mieste určenia. Tento typ okennej dekorácie, poskytuje spoľahlivú ochranu pred slnečným svetlom interiérov a odleskami na obrazovkách. Ponuka zahŕňa rolety rímskeho typu, rakúskeho typu a zatemňujúce.


Panelové závesy

Veľmi moderná forma dekorácie okien, ktorá nahradí záclony a závesy je systém žalúzií – panelových závesov. Je doplnením dekorácie vnútra a umožňuje väčšie pohodlie pri nastavení intenzity svetla, ktoré zasahuje do miestnosti. Vzory a farby možno voľne kombinovať. Vertikálne žalúzie sú ideálne pre rozsiahle priestory s vysokým stropom a ako delič vo vnútri. Možnosť používať v oblastiach s neobvyklými tvarmi.


CHCEM DOSTÁVAŤ VŠETKY NOVINKY


Odoslaním tohto formuláru súhlasíte so spracovaním osobného údaju! Budeme vás zasielať zaujímavé novinky v ponuke žiaden spam!

© 2019 Hotelové vybavenie horwell.sk, všetky práva vyhradené | vytvoril dsdesign.sk