REŠTAURAČNÝ TEXTIL

Obrusy a podložky

Široká škála vzorov a farieb sa vzťahuje na damaškové obrusy ako i na obrusy škvrnám odolné. Obrusy sú extrémne odolné voči vyblednutiu, opakovanému praniu a dokonale sa skladajú. Ďalej ponúkame široký výber podložiek pod obrusy, ktoré chránia stôl pred poškodením a plnia funkciu tlmiča.


Obrúsky, násadky

Odporúčame profesionálne šité na mieru obrúsky a banketné násadky určené predovšetkým pre elegantné a luxusné reštaurácie. Široká škála farieb a tkanín .Hmotnosť zaručuje vysoký komfort a najvyššiu kvalitu. Najväčšou výhodou tkanín je odolnosť voči mechanickým faktorom.


Behúne

Široká škála behúňov v ponuke Horwell by mala uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov. Tieto produkty sú vyrábané špeciálne pre trh HoReCa. Naše behúne spĺňajú veľmi vysoké štandardy tohto odvetvia. Estetika pokračuje so životnosťou a jednoduchou údržbou vďaka použitiu odolných tkanín voči znečisteniu.


Valance pre obrusy (skirting)

Skirting, upevňované na stolové dosky môžeme ponúknuť v rôznom farebnom prevedení a veľkostiach, aby ste ľahko prispôsobili výzdobu stola povahe udalosti. Valance sú pripevnené k stolu pomocou suchého zipsu, alebo pomocou pracovného obrusu, pokrývajúceho celú dosku. Ponuka spoločnosti Horwell je doplnená takisto klipsmi pre vyššie uvedené prvky.


Poťahy na stoličky

Poťahy na stoličky sú doplnkom dekorácie stola. Poskytujú spoľahlivú ochranu proti ušpineniu stoličiek. Vynikajúce projekty idú ruka v ruke s množstvom možných riešení tak, aby každý priestor bol doplnený o unikátny dekoratívny prvok.


CHCEM DOSTÁVAŤ VŠETKY NOVINKY


Odoslaním tohto formuláru súhlasíte so spracovaním osobného údaju! Budeme vás zasielať zaujímavé novinky v ponuke žiaden spam!

© 2019 Hotelové vybavenie horwell.sk, všetky práva vyhradené | vytvoril dsdesign.sk