WELLNESS & SPA

Uteráky na WELLNESS & SPA

Elegantné uteráky určené špeciálne pre salóny a hotely SPA. Veľmi mäkké a nežné na dotyk, dobre absorbujú vodu. Zvýšená hustota vlákien výrazne zlepšuje pevnosť tkaniny a aj po mnohých praniach zachovávajú svoje vlastnosti. V ponuke sú mnohé modely vaflových a froté uterákov v rôznych veľkostiach.


Župany pre WELLNESS & SPA

Vaflové župany pre SPA ako aj uteráky sa vyznačujú väčšou mäkkosťou a lepšiou absorpciou vody. V porovnaní s hotelovými, vyznačujú sa odlišným dizajnom, väčším množstvem modelov a originalitou. Navyše župany šité Horwell po opakovanom praní sa nestávajú šedé ani žlté. Zachovávajú svoju pôvodnú farbu a tvar.


Papuče pre WELLNESS & SPA

Papuče sú určené len na jednorazové použitie a mali by byť vo vybavení všetkých rekreačných zariadení, ktoré návštevujú nároční zákazníci. Zvýšená hmotnosť a perforovaná štruktúra tkaniny sú ideálne pre podmienky SPA. Papuče sú vyrobené z bavlny. Jedinou výnimkou je protišmyková úprava, sú pevnejšie v porovnaní s tradičnými hotelovými papučami. K dispozícii sú tiež jednorazové papuče z fizelínu.


Bedrové pásy pre WELLNESS & SPA

Bedrové pásky sú reakciou na dopyt priemyslu SPA pre pohodlné a praktické oblečenie používané v saunách a saunariach. Bedrové pásky sú šité v oboch verziach pre ženy a mužov. Kvalita bavlny použitej pri výrobe pásov poskytuje vysoký komfort a ľahkosť v čase ich používania.


CHCEM DOSTÁVAŤ VŠETKY NOVINKY


Odoslaním tohto formuláru súhlasíte so spracovaním osobného údaju! Budeme vás zasielať zaujímavé novinky v ponuke žiaden spam!

© 2019 Hotelové vybavenie horwell.sk, všetky práva vyhradené | vytvoril dsdesign.sk